FURNITURE / Chairs and Stools / Stolar 4936656

nr 493 6656

Stolar

Lenght: ()

2 st, Myran, 1967, fritz Hansen, bemålade [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 2000

Monday October 29 2007
at 16:04:29

Myran
Fritz Hansen